Vyko tarptautinis renginys, įprasminantis šalių partnerystę / 2015-04-29

Šiais metais mokiniai sukūrė kolekciją, skirtą planetai Žemei

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro delegacija vyko į Estiją, kur šiais metais vyko „Baltijos šalių dienos 2015“. Tai jau šešioliktas kartas, kai Centro atstovai dalyvavo šiame kasmetiniame renginyje, o partnerystė tarp Pabaltijo šalių grindžiama mokinių ir mokytojų mainais, įvairiais projektais.

„Baltijos šalių dienos“ – tai renginys, kuris sujungia keturias šalis: Suomiją, Estiją, Latviją ir Lietuvą. Tai puiki proga pabendrauti mokymo įstaigų atstovams, pasidalinti patirtimi, o, anot Centro direktorės pavaduotojos tyrimams ir projektams dr. Alicijos Ramanauskaitės, tradicija tapę rūbų pristatymai kasmet nustebina ir yra tapę mažais spektakliais.

Užsienio partneriai akcentavo tai, kad bendri projektai su Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru leidžia tobulinti konkrečias specialybes ir suteikti mokiniams patį geriausią išsilavinimą.

Renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Estijos profesiniu mokymu, pabendrauti neformalioje aplinkoje kartu gamindami maistą.

Šiais metais Centro atstovai kartu su profesionaliais aktoriais pristatė savo pačių kurtą kolekciją, kuria norėjo visiems priminti, jog planeta Žemė yra visų žmonių namai ir reikia ją labai saugoti. Panaudotiems ir iš pirmo žvilgsnio niekam netinkantiems daiktams galima įkvėpti naują gyvybę, tad šios kolekcijos kūrėjai šia idėja dalinosi su renginio dalyviais ir susilaukė daugybės teigiamų įvertinimų.

Vaizdo reportaže – renginio dalyvių komentarai ir vaizdai iš kolekcijos pristytmo:

Kolekcijų pristatymų nuotraukas ir vaizdus iš renginio užkulisių rasite mūsų FB paskyroje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija