Tęsiasi mokymai bendradarbiaujant su Čikagos Lojolos universitetu / 2017-05-15

Mokymus veda dr. Gezinus Hidding iš Čikagos Lojolos universiteto.

Dar pernai metais pavasarį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Čikagos Lojolos universiteto dovanoja neįkainojamą galimybę semtis patirties iš vieno seniausių jėzuitinių universitetų pasaulyje. Gegužės 11-12 d. Karaliaus Mindaugo PMC viešėjo Čikagos Lojolos universiteto dėstytojas dr. Gezinus Hidding, kuris vedė mokymus apie tai, kaip patraukliai integruoti Šv. Ignaco pedagoginę paradigmą (IPP) į pamokų ir ugdymo medžiagos turinį.

„Šie mokymai – tai tikra asmeninio ir profesinio augimo, išbandymų ir atradimų džiaugsmo dovana. Kadangi mūsų Centras yra pasukęs savitu ir unikaliu profesinio mokymo keliu – taiko šv. Ignaco Lojolos pedagogine paradigma grindžiamą katalikišką ugdymo pasaulėžiūrą – tai mokymai, kuriuos veda jėzuitinio universiteto dėstytojas iš Čikagos, mums tampa puikia galimybe tobulėti, kartu ieškoti kuo patrauklesnių paradigmos integravimo į ugdymo turinį būdų,“- pasakoja Karaliaus Mindaugo PMC metodinio darbo vadovė vertybiniam ugdymui dr. Vilma Šliužaitė.

Nuotoliniuose mokymuose, kuriuos moderuoja Čikagos Lojolos universiteto šv. Ignaco pedegogikos fakultetas, dalyvauja 20 Karaliaus Mindaugo PMC vertybinio  ugdymo ir profesijos mokytojų kartu su administracijos darbuotojais. Pirmojo susitikimo metu, kuris vyko vasario mėnesį, buvo pristatytas įvadas į šv. Ignaco pedagoginę paradigmą (IPP), o antrojo – jau dirbta daugiau praktiškai kartu su dr. Gezinus Hidding. Planuojama, kad nuotoliniai mokymai vyks iki 2018 m. pavasario.

Užmezgus bendradarbiavimą su ilgametes jėzuitiškos pedagogikos tradicijas puoselėjančiu universitetu, atsivėrė tarptautinių mainų ir mokymų galimybės, kurios leis tik dar tvirčiau žengti pasirinktu jėzuitiško ugdymo keliu.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1308130813081308130813081308