Šventėme bendruomenės dieną (foto, video) / 2017-09-22

Bendruomenės dieną su mokiniais aktyviai rungtyniavo ir mokytojai.

Rugsėjo 21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė dalyvavo tradiciniame renginyje „Bendruomenės diena 2017“. Sveikai gyvensenai ir kūrybiškumui ugdyti skirta šventė kasmet dovanoja daug neišdildomų įspūdžių. Tai galimybė aktyviai ir smagiai praleisti pusdienį Centre bei labiau pažinti į bendruomenę įsiliejusius pirmakursius.

Šventės atidarymo metu direktoriaus pavaduotoja praktiniam mokymui Rita Čepkauskienė  pirmakursiams linkėjo sėkmės ir pažinimo džiaugsmo naujaisiais mokslo metais, aktyvaus dalyvavimo įvairiuose Centro renginiuose ir būreliuose. Visus vykdomus būrelius rasite paspaudę čia.

Džiugu, kad renginyje aktyviai dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir jų grupių vadovai, profesijos mokytojai, kurie tą dieną oficialią aprangą iškeitė į sportinę ir kartu su mokiniais šoko bei sportavo. Tradiciškai šventę vainikavo #BEACTIVE Europos sporto savaitei skirtas bendruomenės „flashmob'o“ šokis, kuriam vadovavo Centro šokio mokytojas Mindaugas Budvytis.

Smulkaus verslo organizavimo skyriaus bendruomenė šiemet pasistengė, kad šventėje netrūktų nei muzikos, nei šviesų, nei kitų specialiųjų efektųjų. Savo praktinius gebėjimus galėjo pademonstruoti čia rengiami būsimieji Garso ir vaizdo technikos operatoriai bei Apeigų ir švenčių paslaugų teikėjai. Įvairiose sporto rungtyse itin aktyviai dalyvavo visų skyrių mokiniai. Geriausiai pasirodę buvo apdovanoti Centro saldžiaisiais prizais ir diplomais. Puikios akimirkos įamžintos fotografų. Daugiau nuotraukų rasite Centro „Facebook“ paskyroje.

Kviečiame pažiūrėti, kaip smagiai mes šokome!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

13881388138813881388138813881388138813881388138813881388