Susitikime su Popiežiumi - vienybės ir bendrystės / 2018-09-24

Susitikime su Popiežiumi!

2018 m. rugsėjo 22–23 d. Lietuvoje lankėsi Šventasis Tėvas Pranciškus. Popiežius susitiko su Lietuvos tikinčiųjų bendruomene, jaunimu, dvasininkais, neįgaliaisiais, vienuolėmis ir vienuoliais, tremtiniais ir politiniais kaliniais, išgyvenusiais Holokaustą žmonėmis.

Dvi dienas trukusio vizito Lietuvoje metu Popiežius aplankė Vilnių ir Kauną. Šeštadienį, rugsėjo 22 d., Vilniuje Šventasis Tėvas susitiko su jaunimu, o rugsėjo 23, sekmadienį, Popiežius Kaune aukojo šv. Mišias, kuriose buvo kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės. Į susitikimą su Popiežiumi tiek Vilniuje, tiek Kaune vyko ir Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės nariai.

Centro dorinio ugdymo mokytoja Agnė Milieškienė su mokiniais dalyvavo Vilniuje vykusiame susitikime su jaunimu. „Tai neįkainojama patirtis jaunam žmogui. Visi buvusieji pajuto šiltą ir vienijantį bendrystės jausmą ir, manau, nešiosis jį ilgai. Popiežius jautriai atliepdamas jaunų žmonių viešai išsakomus liudijimus ragino matyti šalia esantį, pastebėti kenčiančius ir nepamiršti senų žmonių. Tikiu, kad jo žodžiai pasiekė kiekvieno širdį,“ – pasakoja A. Milieškienė.

„Gražiausia patirtis ir nepakartojamas jausmas giedoti Šv. Mišiose, kurias aukojo Popiežius Pranciškus,“ – teigia Centro profesijos mokytoja Laura Šimkutė.  Popiežiaus aukojamose šv. Mišiose Santakoje giedojo net 260 choristų! Džiaugiamės, jog Centro bendruomenės nariai aktyviai ir nuoširdžiai pasitiko Popiežių. Kiekvienas asmeniškai išgyveno pasitikimo akimirką. Kviečiame dalintis savo užfiksuotomis akimirkomis iš susitikimų su Popiežiumi Centro „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/KAUPA.LT/photos/a.553296001429129/1913499582075424/?type=3&theater.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija