Šimtadienis: linksmai ir išradingai (foto) / 2018-02-22

Šimtadienis – viena gražiausių, jaunatviškiausių ir linksmiausių Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vykstančių švenčių. Tuo buvo galima įsitikinti sudalyvavus šių metų šimtadienyje „Betoninio miesto pasaka“. Jį dvyliktokams dovanojo Centro vienuoliktokai ir Smulkaus verslo organizavimo skyriaus komanda.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorės pavaduotojas ugdymui dr. Tomas Darbutas dvyliktokams linkėjo, kad likęs laikas Centre būtų toks geras ir prasmingas, jog nesinorėtų jo palikti. Gimnazijos skyriaus vedėjos dr. Daiva Abromavičienė ir Aldona Bilotienė pasidalino patarimais, kaip prasmingai ir turiningai išnaudoti likusias 100 dienų.

„Laikas bėga labai greitai ir pasirinkti, kaip jį praleisti – tuščiai ar prasmingai - yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Linkiu tas likusias 100 dienų praleisti prasmingai, atkakliai ir stropiai mokantis, kad būtų lemta išsipildyti jūsų tikslams ir profesiniams siekiams,“ – linkėjo D. Abromavičienė.

A. Bilotienė palinkėjo mokiniams šilumos bendraklasiams ir mokyklai, išminties gyvenime, meilės artimui, tobulėjimo kasdienybėje, atkaklumo visur ir visada, darbštumo mokantis, išradingumo kuriant, energijos ruošiantis egzaminams, noro sužinoti dar daugiau bei visų svajonių išsipildymo. „Iki šių metų aukščiausias valstybinio egzamino įvertinimas mūsų Centre yra 98 taškai, tad linkiu šiemet kažkam surinkti 100 ir įeiti į mokyklos istoriją savo pasiekimais“, - abiturientus motyvavo A. Bilotienė.

Šių metų šimtadienis nustebino intriguojančiu scenarijumi, muzikiniais pasirodymais, mokinių padėkomis mokytojams ir įspūdinga staigmena – mokytojų šokiu mokiniams – savo netikėtumu tiesiog pribloškusiu visus susirinkusius! Ypač mokinius, kurie savo mokytojus kasdien mato susikaupusius ir susirūpinusius. Pasirodo, Gimnazijos skyriaus mokytojai turi užslėptų talentų, dega jaunatviška energija ir puikiai šoka!

Mokiniai dėkojo visiems pedagogams, ypač pagerbė mylimus Smulkaus verslo organizavimo skyriaus mokytojus - Rasą Dementavičienę, Modestą Mastavičių ir Vitą Mikšienę – kurie dovanoja šventes bendruomenei, yra tikri mokinių draugai ir pagalbininkai.

Šimtadienis abiturientams priminė, kad liko ne tiek daug laiko pasiruošti pirmiesiems ir patiems svarbiausiems jų gyvenime brandos egzaminams, pasikartoti tai, ką išmoko per 12 metų. Jūsų mokytojai linki stiprybės ir sėkmės!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

15731573157315731573157315731573157315731573157315731573