Sektoriniame centre „Modus“: teminiai vakarėliai partneriams / 2018-12-20

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre rengiamiems apeigų ir švenčių organizatoriams artėjančių šv. Kalėdų laikotarpis - kupinas naujų patirčių, puikios praktikos ir tobulėjimo!

Kūrybinius ir organizacinius gebėjimus apjungę kartu su Centre besimokančiais floristais būsimieji švenčių organizatoriai parengė bendrą kalėdinį įmonės vakarėlio formato teminį vakarą „Gėlių kalba: stilius, magija, atstovavimas“. Būtent tokio formato renginyje turėjo galimybę sudalyvauti Karaliaus Mindaugo PMC partneriai, potencialūs darbdaviai ir svečiai.

Gruodžio 5, 14 ir 18 dienomis Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektoriniame praktinio mokymo centre „Modus“ šurmuliavo tikra kalėdinė nuotaika. Susirinkusius Karaliaus Mindaugo PMC partnerius, svečius pasitiko šventiškai pasipuošę apeigų ir švenčių organizatoriai. Tarp jų – įspūdingais kostiumais pasidabinę karalius Mindaugas ir karalienė Morta. Svečiai buvo supažindinti su sektorinio praktinio mokymo centro infrastruktūra, teikiamomis paslaugomis, profesinio  mokymo galimybėmis. Didžiulio susidomėjimo sulaukė pranešimas „Gėlių kalba: stilius, magija, atstovavimas“, kurio metu svečiai susipažino, kokios gėlės ir kokiomis progomis labiausiai tinka dovanai. Įgavę žinių, kolegos ir partneriai, kiekvienas sau nusipynė kalėdinį vainiką ir jaukiai šnekučiavosi su Centro floristėmis.

Anot apeigų ir švenčių organizatorius rengiančio profesijos mokytojo Gintauto Deksnio, tokių teminių vakarėlių metu, kuriuos organizuoja patys mokiniai, ugdomi ne tik praktiniai įgūdžiai, bet ir vertybinės nuostatos. „Tai ne tik puiki proga prisistatyti visuomenei, supažindinti su paslaptinga gėlių kalba, bet ir institucinis laikas, skirtas sau ir komandai pabūti drauge, galimybė pasitikrinti, kaip pasiruošėm magiško stebuklo laukimui,“ – pasakoja G. Deksnys ir dėkoja mokinių komandai, kurie su didžiuliu entuziazmu imasi naujų projektų ir siekia tobulėti.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

17931793179317931793179317931793179317931793179317931793