Savanoriavome Olimpinėje dienoje / 2017-06-06

Masažuotojo mokymo programos mokiniai - savanoriai!

Birželio 3 d. Karaliaus Mindaugo PMC Sveikatos priežiūros skyriaus mokiniai dalyvavo Alytuje vykusioje Olimpinėje dienoje. Tarp renginyje savanoriavusių 160 jaunuolių aktyviai sveikatinimo paslaugas teikė Centro masažuotojo mokymo programos mokiniai. Didžiausias masinis sporto ir kultūros renginys Lietuvoje sutraukė tūkstančius sportui neabejingų žmonių, tad savanorių pagalba buvo ypač reikalinga ir naudinga.

Profesijos mokytojo ir trenerio Arniaus Mickevičiaus iniciatyva organizuota savanorystės akcija, tapo puikia galimybe mokiniams patobulinti savo praktinius masažo įgūdžius. Penkiolika mokinių dirbo pamainomis, o kartais ir drauge masažavo vieną žmogų. Suteikdami galimybę sportuojantiems ir besivaržantiems varžybose sportininkams greičiau atgauti jėgas, jie įrodė, kad ateityje taps tikrais savo srities profesionalais. Puikiais atsiliepimais apie Centro savanorius pasidalino ir renginio organizatoriai, kurie ne tik dėkojo už pagalbą, bet ir domėjosi galimybėmis bendradarbiauti ateityje.

Olimpinėje dienoje alytiškiai ir miesto svečiai turėjo galimybę dalyvauti įvairių sporto šakų varžybose, mėgėjiškai išbandyti daugiau nei 40 skirtingų sporto rungčių, stebėti parodomąsias programas. Viena iš populiariausių ir daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukusių Olimpinės dienos rungčių tapo vaikų bėgimas. Kitais metais Olimpinė diena vyks Panevėžyje.

O jeigu susidomėjote masažuotojo profesija, trokštate mokytis, tai Priėmimo komisija pasiruošusi suteikti visą Jus dominančią informaciją! 2017 metais stojimas į profesines mokyklas vyksta internetu per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendram priėmimui organizuoti (LAMA BPO) sistemą. Daugiau informacijos čia: http://profesinis.lamabpo.lt/. Visada pasiryžę Jums padėti!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija