Rekolekcijas Aukštadvaryje prisiminus / 2017-10-24

Centro vertybinio ugdymo mokytojai.

Spalio 19 - 20 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vertybinio ugdymo mokytojai dalyvavo rekolekcijose Aukštadvaryje tema „Iš dulkių pagal Dievo paveikslą“.

Su mokytojais diskutavo, meldėsi ir rekolekcijoms vadovavo Dieviškosios Jėzaus Širdies seserų pranciškonų kongregacijos generalinė vyresnioji sesuo Romualda Alma Vabuolaite FDCJ.

„Rekolekcijos buvo puiki proga stabtelėti, nurimti ir malda bei giesme šlovinti, dėkoti Dievui už Jo begalinę meilę ir globą, apmąstyti, koks aš stoviu Dievo akivaizdoje ir kokiam Dievui meldžiuosi, klausti savęs, kurį savo veidą atsuku Dievui, kas man trukdo pažinti tikrąjį Dievą,“ – taip vykusias rekolekcijas apibūdina Centro metodinio darbo vadovė vertybiniam ugdymui dr. Vilma Šliužaitė.

Intensyvus laikas, skirtas maldai bei susikaupimui leido vertybinio ugdymo mokytojams pailsėti dvasiškai ir fiziškai. Tai buvo galimybė atsitraukti iš būdingos aplinkos, pabūti tyloje, melstis ir gėrėtis nuostabia Dievo kūrinija. Linkime rekolekcijose dalyvavusiems mokytojams išlaikyti vidinę stiprybę, dvasinę pusiausvyrą ir viltį.

„Kokios nesuvokiamos man tavo mintys, Dieve,

ir kiek jų daug!

Mėginu jas suskaičiuoti –

jų daugiau negu smėlio grūdelių.

Ir net jei ir jų galą pasiekčiau,

vis dar su tavimi tebebūčiau.“ (Ps 139, 17 - 18).

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija