Puikus pasirinkimas besidomintiems garso ir vaizdo technika (video) / 2017-08-04

Koncertai, pasirodymai, spektakliai bei kiti scenose vykstantys renginiai jau nebeįsivaizduojami be kokybiško vaizdo ir garso. Tam, kad būtų pasiekiama maksimali vaizdo ir garso dermė dirba kvalifikuoti savo srities specialistai, kurių pastaruoju metu darbo rinkoje ypač trūksta. Tam, kad būtų patenkinti darbdavių poreikiai kuriamos naujos tokius specialistus rengiančios profesinio mokymo programos.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vykdoma Garso ir vaizdo technikos operatoriaus mokymo programa – sparčiai populiarėjanti ir sulaukianti ypač didelio jaunuolių susidomėjimo. Daugelį atveda noras gilintis į garso ir vaizdo aparatūros subtilybes ar begalinis domėjimasis naujovėmis.

Kadangi mokymo programa skirta rengti garso ir vaizdo technikos operatorių, gebantį įgarsinti bei įvaizdinti įvairius renginius, tai mokiniai besimokydami Centre aktyviai dalyvauja organizuojant įvairius renginius ir tokiu būdu praktiškai mokosi visų profesijos subtilybių. Gamybinės praktikos metu, kuri trunka 15 savaičių, įtvirtinami ir tobulinami mokinių praktiniai gebėjimai. Teoriniuose užsiėmimuose jaunuoliams įdomiausios elektrotechnikos, garso ir vaizdo technikos valdymo technologijos, renginių įgarsinimo ir įvaizdinimo, akustikos, radioelektronikos dalykai.

Būsimieji garso ir vaizdo technikos operatoriai mokosi ne tik parinkti, sukomplektuoti, sujungti bei valdyti reikiamą garso ir vaizdo aparatūrą, bet ir viešinti savo paslaugas, paruošti sutartis ir kitus reikiamus dokumentus, bendradarbiauti su verslo partneriais ir klientais, saugiai dirbti, transportuoti ir sandėliuoti garso ir vaizdo aparatūrą.

Susidomėjote? Kviečiame mokytis!

Priėmimas vyksta internetu - www.lamabpo.lt

Daugiau informacijos apie Verslo skyriaus mokymo programas sužinosite: http://www.kaupa.lt/lt/verslo-kryptis. Į visus klausimus atsakysime tel. 8 37 324172, 8 626 64580, el. p. priemimas@kaupa.lt. Jei kyla neaiškumų, atvykite pas mus ir kartu užpildysime prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

Viskas apie profesiją – video reportaže.