Puikūs pasiekimai respublikiniuose konkursuose / 2018-06-12

Auksinis diplomas G. Pociūtės rankose.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai pademonstravo puikius rezultatus Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotuose respublikiniuose konkursuose - vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ bei „Kalbų Kengūra 2018“.

Sveikiname auksinius diplomus „Kalbų kengūra 2018“ pelniusias Gabiją Pociūtę, Sandrą Mockaitytę, Ugnę Skrinskaitę ir Miglę Mamuniškytę (mokytoja L. Rukštelienė).

Teksto vertimo iš anglų, rusų bei vokiečių kalbų ir iliustravimo „Tavo žvilgsnis“ konkursuose Centro mokiniai taip pat tapo nugalėtojais. Tekstą gražiausiai iliustravo mokytojos A. Juozaitytės mokinė Evelina Tarulytė.

Vertimų iš anglų kalbos nugalėtojais tapo keturi mokiniai – Emilija Svinskytė, Ernesta Ulozevičiūtė, Skaistė Rūgytė, Žygimantas Bičkus (mokytoja Ž. Baltramonaitienė). Vertimo iš vokiečių kalbos nugalėtojų diplomai įteikti keturiems vertėjams – Eglei Kasakaitytei, Karolinai Slapšytei, Patricijai Senkus, Ramintai Ditkevičiūtei (mokytojas V. Rimdeika). Sveikiname ir vertimo iš rusų kalbos nugalėtojus – Gabrielę Kubiliūtę, Renatą Jucevičienę (mokytoja I. Kliopova).

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo renginiai ir projektai skatina vaikų ir jaunimo iniciatyvas, ugdo dalykines ir profesines kompetencijas. Suteikiama galimybė išreikšti savo prigimtinius gebėjimus ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių miestų ir miestelių vaikams.

Sveikiname puikiai konkursuose pasirodžiusius Karaliaus Mindaugo PMC mokinius!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija