Profesijos mokytojoms – aukso medaliai ir tarptautinės teisėjų atestacijos! / 2019-03-13

Kovo 10 – 11 d. Milane vyko tarptautinis teisėjų suvažiavimas - seminaras „OMC International Jurry Seminar“, kuriame įvairių grožio sektorių teisėjai gilino žinias, mokėsi kompetetingo vertinimo bei laikė atestacijas! Tarp 250 teisėjų iš viso pasaulio Lietuvai atstovavo geriausiųjų septyniukė. Tarp jų – ir Karaliaus Mindaugo PMC mokytojos - Irma Baltrušaitienė (vizažo sektorius) su Irena Žinevičiene (vyriškų kirpimų sektorius)!

Primename, kad profesijos mokytoja, garsi šalyje vizažistė Irma Baltrušaitienė dar 2018 m. Paryžiuje vykusio Pasaulio grožio čempionato „OMC WORLD CUP 2018“ metu iškovojo aukso medalį ir tapo pasaulio čempione. Šis bei ankstesni pasiekimai neliko nepastebėti ir Milane vykusio teisėjų suvažiavimo metu. OMC prezidentas Salvatore Fodera teisėjams iš įvairių pasaulio šalių pristatė I. Baltrušaitienės darbus kaip stilingiausius, inovatyviausius ir pavyzdį visiems vizažistams!

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos suburta teisėjų iš Lietuvos komanda Milane buvo apdovanota aukso medaliais sėkmingą ir kompetetingą konkursinių darbų vertinimą. Kitas svarbus įvertinimas ir pasiekimas, jog abi Karaliaus Mindaugo PMC mokytojos įgijo teisę teisę dirbti OMC Europos ir Pasaulio čempionatuose, vertinant konkursantų darbus. Sveikiname abi mokytojas su įgytomis tarptautinėmis teisėjų atestacijomis. Džiaugiamės, jog Karaliaus Mindaugo PMC dirba pasaulyje žinomos ir vertinamos grožio profesionalės - tarptautinės klasės ekspertės!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija