Prieš šv. Velykas - floristų socialinė gerumo akcija / 2019-04-19

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinių pagamintos floristinės kompozicijos prieš šv. Velykas pradžiugins Kauno maltiečių globojamus senelius. Smulkaus verslo organizavimo skyriaus profesijos mokytoja Regina Ribokienė kartu su mokinėmis – būsimosiomis floristėmis – kasmet vykdo socialinę gerumo akciją, kurios metu savo kūrybiniais darbais siekia pradžuginti vienišus ir skurstančius senelius.

„Neturintiems artimųjų senyvo amžiaus žmonėms didžiulė paguoda, kai juos aplanko savanoriai ar lankomosios priežiūros darbuotojas. Norisi, kad seneliai nors kiek pajustų šventinę nuotaiką. Šiuo tikslu ir susitelkiame bei kuriame seneliams. Tikime, kad želmenų kompozicijos pradžiugins ir privers nusišypsoti,“ – tikisi R. Ribokienė.

Karaliaus Mindaugo PMC „Floristikos studijos“ floristės taip pat vyko į svečius pas Kauno maltiečių mažus ir didelius globotinius, kur drauge ruošėsi šv. Velykoms - draugiškai šurmuliuojant visi pasigamino šventines dekoracijas - kiaušinius. Smagiausia, kai apsilankymai praskaidrina globotinių nuotaiką, dovanoja jiems daug puikių emocijų ir džiugią nuotaiką.