Praūžė „Karališkieji talentai“: mes turime talentų! (foto) / 2018-11-07

Eglė Flaksytė.

Lapkričio 6 d. pilnutėlėje Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro aktų salėje vyko įspūdingas talentų šou „Karališkieji talentai“. Sceninės kultūros būrelio organizuotas renginys suteikė puikią galimybę mokiniams pademonstruoti savo talentus, paskatino įveikti scenos baimę ir ne tik. Tokių renginių metu puoselėjama sceninė kultūra, kūrybiškumas, lavinamas išradingumas bei originalių sprendimų ieškojimas.

Gausiai susirinkusius žiūrovus savo pasirodymais džiugino mokiniai ne tik iš Karaliaus Mindaugo PMC. Tarp jų - Vytauto Didžiojo universitete akordeono atlikimo meną studijuojantis Algirdas Vaičaitis bei iš Jonavos atvykusi jaunoji solistė Elvija Zvicevičiūtė. Svečiai demonstravo įspūdingus talentus - Algirdas profesionaliai atliko kūrinį akordeonui, o Elvija savo dainavimu taip sužavėjo komisijos narius, kad jie iš anksto užsiprašė bilietų į jos solinį koncertą.

Didžiuojamės Karaliaus Mindaugo PMC mokiniais, kurie kiekvienas pasirodė labai talentingai ir savitai. Daugelis jų demonstravo dainavimo talentą, atskleidė savo balso galimybes. Pavyzdžiui, Austėja Krivickaitė - kirpimo mokymo programos antrakursė. Dainuoja Austėja jau nuo pat mažų dienų, savo atliekamas dainas viešina populiariausiuose socialiniuose tinkluose. Austėja didžiuojasi savo muzikantu tėčiu, kuris ją skatina nesustoti tobulėti. „Scenoje esu nuo 4 metų, man patinka dainuoti žmonėms, dovanoti jiems savo išjaustas dainas“, - pasakoja Austėja.

Skirma Daukšaitė, kuri talentų šou atliko dainą „When We're Old“, save vadina veikliu žmomgumi. „Be muzikos neįsivaizduoju savo gyvenimo, nes dainuodama geriausiai galiu išreikšti save", - teigia Skirma. Jai patinka nauji iššūkiai ir patirtys, o svajones padeda įgyvendinti kryptingas tikslo siekimas. Be dainavimo Skirma mėgsta fotografuoti, keliauti, savanoriauti.

Aktorinius sugebėjimas pristačiusi Miglė Mamuniškytė teigia, kad jos noras didžiuotis savimi yra didesnis negu įvairios baimės. Panašu, kad mergina neturi jokios scenos baimės ir nebijo rizikuoti.

Atstumas nesutrukdė sudalyvauti talentų šou iš Kurorto verslo skyriaus Palangoje atvykusiai Eglei Flaksytei. Ji labai mėgsta groti gitara ir dainuoti, neseniai pradėjo kurti savo dainas. „Neįsivaizduoju nei vienos dienos be muzikos“, - teigia Eglė, kuri ir atliko savo kūrybos dainą. Talentų šou užbaigė švelnioji ir lyriškoji Indrė Kopučiūtė profesionaliai sudainavusi K. Kerbedžio dainą.

Jaunuosius talentų pasirodymus vertino Karaliaus Mindaugo PMC absolventai. Tai gitaros virtuozas, grupės „Kontaktas“ narys Tomas Milkeraitis, šokėjai Eglutė Trakelytė ir Deividas Kalinauskas bei dainininkas Tauras Macas. Komisija vieningai nusprendė, kad visi pasirodymai talentingi ir verti Karališkųjų talentų vardo.

Dėkojame Sceninės kultūros būrelio šauniam kolektyvui ir būsimiesiems garso bei vaizdo technikos operatoriams už šventę visai bendruomenei!

Kviečiame mokinius, kurie jaučia, kad juos traukia scena ir renginių organizavimas jungtis prie Sceninės kultūros būrelio kolektyvo: facebook #Sceninekultura, modestas.mastavicius@kaupa.lt.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

17281728172817281728172817281728172817281728172817281728