Pergalė šokių festivalyje „Griausmas 2018“! / 2018-03-02

Šokis „Tango fantazijos“.

Kovo 1 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro šokių grupė „Ladies“, vadovaujama Eugenijaus Pūko, dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo įstaigų šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalyje – konkurse „Griausmas 2018“.

Choreografijos ir drabužių dizaino specialistų vertinimo komisijos sprendimu, Centro grupės šokis „Tango fantazijos“ iškovojo  II vietą! Sveikiname Ingą Pozemskytę, SK61gr., Gretą Januškevičiūtę, K61gr., Redą Zanevskaitę, K62gr., Benitą Mickevičiūtę, K74gr., Sigitą Daugėlaitę, SK61gr., Silviją Kalinauskaitę, SKO65gr., Gabrielę Arcimavičiūtę, H62gr.

Buvo vertinama šokio atlikimo technika, kompozicija, judesio ir muzikos dermė, estetinis vaizdas, šokio kultūra. Šokio būrelio vadovo E. Pūko kurtas šokis nepaliko abejingų, žavėjo savo charakteringa režisūra, emocija ir įvaizdžiu. Prie įvaizdžio kūrimo prisidėjo Centro Tektilės ir Kirpimo skyriai, papuošę mokines nuostabiomis suknelėmis ir šukuosenomis. Anot E. Pūko, dalyvauti šiame konkurse – jau tapo tradicija. „Kiekvienais metais tenka sukurti kažką naujo, netikėto, įdomaus. Tik dėka aktyvių ir šokti norinčių merginų pavyksta iškovoti pergales ir pasidžiaugti rezultatais“, - teigia E. Pūkas. 

Jeigu ir Jūs trokštate išmokti šokti, kviečiame pasidomėti Centre vykstančiais būreliais. Visada esate laukiami!

Tegul  šokis jus lydi visur ir visada!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1580158015801580158015801580