Pergalė Atvirame kosmetikų ir kosmetologų konkurse / 2019-04-08

Balandžio 5 d. parodos „Pelenė 2019“ metu vyko X Atviras kosmetikų ir kosmetologų konkursas. Unikalia proga pajausti konkurso dvasią, išbandyti savo jėgas ir pademonstruoti profesionalumą ryžosi dvi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro higieninės kosmetikos kosmetiko programos mokinės - Viktorija Vėtaitė ir Milvydė Bindokaitė.

„Jaunių klasės“ veido priežiūros konkurse jaunosioms grožio specialistėms pavyko įrodyti savo meistriškumą ir pelnyti teisėjų simpatijas. Sveikiname VIKTORIJĄ VĖTAITĘ iškovojus III VIETĄ konkurse ir MILVYDĘ BINDOKAITĘ „Už didelę meilę savo darbui“ pelnytą nominaciją.

Konkurso dalyvėms didžiausia vertybė yra neįkainojama profesinė patirtis. Taip pat labai džiugu, gos šiemet konkursasbuvo gausu ir rėmėjų prizų. Viktorija džiaugiasi laimėjusi Master Class kosmetologo - trenerio individualius depiliacijos mokymus, taip pat mokymus „Detoksikuojanti Liftingo procedūra veidui“ bei metinę žurnalo „Les Nouvelles Esthetiques Lietuva“ prenumeratą. Tai puiki parama jauniesiems specialistams ir paskata jų karjeros pradžiai.

Džiaugiamės, jog Karaliau Mindaugo PMC mokosi motyvuotos, savo profesiją labai mylinčios grožio specialistės!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija