Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno apskrities viešąja biblioteka / 2019-05-07

Gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė Nora Pileičikienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno apskrities viešosios bibliotekos direktore Edita Urbonavičiene.

Sutarta bendradarbiauti organizuojant bendrus renginius, iniciatyvas, mokinių mokomąsias praktikas. Tai, kad Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai nestokoja kūrybiškumo buvo galima įsitikinti sutarties pasirašymo metu. Būsimieji Apeigų ir švenčių paslaugų teikėjai teatralizuotai pasitiko atvykusius svečius ir pakvietė susipažinti su sektorinio praktinio mokymo centro „Modus“ erdvėmis.

Po sutarties pasirašymo  profesijos mokytojai Gintautas Deksnys ir Daiva Krakauskienė Kauno apskrities bibliotekų darbuotojams vedė mokymus „Tarnybinis etiketas“, o mokinė Neringa Malžinskaitė skaitė pranešimą „Gėlių kalba“.

Džiaugiamės užgimusia nauja draugyste. Tai dar viena galimybė Karaliaus Mindaugo PMC mokinimas ir pedagogams šiuolaikiškam tarpinstituciniam bendradarbiavimui.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija