Padovanota šventė keturkojams gyvūnams / 2017-12-21

Dovanos beglobiams gyvūnams.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gyvūnų priežiūros skyrius kiekvienais metais organizuoja įvairias gerumo akcijas prieglaudose gyvenantiems gyvūnams. Gruodžio 21 d. skyrius padovanojo tikras Kalėdas prieglaudų „Penkta koja“ ir „Katino svajonė“ gyvūnams. Gerumo akcijos sumanytojai dėkoja visai Centro bendruomenei, kuri dosniai aukojo beglobiams gyvūnams. Keturkojai draugai jau džiaugiasi gardžiu pašaru, nauju kraiku, rankšluosčiais ir netgi žaislais!

Tikima, kad ateinantys Geltonojo Žemės Šuns metai bus palankūs tiems, kurie užmegs draugystę su šunimi. Jei augintinio namuose nėra, tai prieš sutinkant Naujuosius metus, rekomenduojama pašerti valkataujančius šunis arba aplankykite juos gyvūnų prieglaudoje. Būtent taip nusprendė pasitikti gražiausias šventes ir Gyvūnų priežiūros skyrius su Centro bendruomenės dovanomis. Tikėkimės, kad naujasis metų šeimininkas negailės sėkmės visais ateinančiais metais.

Primename, kad gyvūnų prieglauda „Penkta koja“ visada ieško aktyvių ir sumanių savanorių, kurie myli gyvūnus ir trokšta jiems padėti. Tiems, kas neturi galimybės laikyti keturkojo namuose, tai puiki proga kažkam padovanoti savo meilę. Be visų šių malonių dalykų savanorystė yra ir darbas, o kartu ir įsipareigojimas. Savanoriaudami galite atrasti ir tikrą draugą, kuris taps gyvenimo pakeleivis ilgam!

Gera daryti gera!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

15011501150115011501