Organizavome žinių turnyrą „Lietuva – tai aš“ / 2018-02-09

Karaliaus Mindaugo PMC mokinių komanda!

Vasario 7 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų žinių turnyras „Lietuva – tai aš“, skirtas Lietuvos Šimtmečiui paminėti. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Kauno technikos profesinio mokymo centro organizuotas renginys sulaukė dalyvių iš šešių Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų.

Anot organizatorių, žinių turnyro tikslas motyvuoti mokinius labiau domėtis Lietuva, jos istorija, kultūra, kalba, geografija, politika, plėsti dalykines žinias, tobulinti gebėjimus, kritiškai mąstyti bei kūrybiškai ir savarankiškai veikti. Tokie renginiai skatina Kauno regiono profesinių mokyklų mokytojų ir mokinių iniciatyvumą, bendradarbiavimą.

Mokiniai žinių turnyro metu atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos kultūrą, istoriją, kalbą, geografiją bei politiką. Klausimus uždavė ne tik renginių organizatoriai, bet ir svečiai – Lietuvos kariuomenės rezervo karių acociacijos Kauno skyriaus vadas Vytautas Žymančius ir Seimo narys Mindaugas Puidokas. Interaktyvius klausimus mokiniams paruošė žemės ūkio ministras Bronius Markauskas bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė dr. Nora Pileičikienė.

Žinių turnyro dalyviai Šimtmečio proga atsakė į 100 klausimų ir galėjo pasitikrinti įgytas žinias. Šiemet pirmoji vieta atiteko Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos komandai. Dėkojame Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniams, kurie taip pat aktyviai dalyvavo turnyre ir atsakinėjo į klausimus. Linkime nesustoti tobulėti, domėtis savo šalimi ir su dar didesniu žinių bagažu sudalyvauti kitų metų turnyre!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija