Mokinių tarybos gerumo akcija / 2017-12-20

Geri darbai - įkvepia!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinių tarybos tęstinis bendruomeninis projektas „Ir angelo sparnai paliečia tavo širdį...“ skaičiuoja jau aštuntus gyvavimo metus. Dalintis gerumu, mokytis draugauti ir bendradarbiauti, plėtoti savanorystės idėjas – pagrindinis šio projekto tikslas, kurio siekti kasmet susitelkia aktyvūs ir socialiai atsakingi mokiniai.

Gruodžio 12 d. Mokinių tarybos nariai vyko į Dieviškosios Jėzaus Širdies pranciškonių kongregacijos „Žaliakalnio vaikų dienos centrą“, kur bendravo ir aktyvia veikla užsiėmė su vaikais iš socialinės rizikos šeimų. Savanoriai čia ypatingai laukiami, nes vaikai išsiilgę dėmesio, šilumos ir meilės. Kalėdos buvo pagrindinė šių metų susitikimo ir bendrų veiklų tema. Mokiniai papuošė vaikų dienos centro langus, kartu su vaikais kūrė kalėdines dekoracijas, gamino kalėdines atvirutes. Šilta ir smagi popietė su vaikais visiems mokiniams paliko neišdildomus įspūdžius.

„Advento laikotarpis yra dėkingumo, gerumo, dalinimosi ir atsigręžimo į tuos, kuriems reikia pagalbos, metas. Mokinių tarybos vykdomas projektas leidžia mokiniams suprasti ir praktiškai pajusti, kad didžiausia ir prasmingiausia dovana yra nuoširdaus dėmesio ir rūpinimo kitu veikla. Smagu matyti, kokie geri jausmai užplūsta visus po bendrų veiklų su vaikais, kiek kyla daug apmąstymų ir idėjų kitų metų veikloms“, - pasakoja Mokinių tarybos konsultantė Nijolė Dinapienė.

Dėkojame Mokinių tarybos komandai – Dianai Atitonytei, Paulinai Kavaliauskaitei, Sonatai Šidlauskytei, Ievai Kriščiūnaitei, Beatai Globytei, Gretai Trofimovaitei, Viktorui Jermolovui ir Nijolei Dinapienei. Geri darbai – įkvepia! Linkime Mokinių tarybai nesustoti ir kitais metais džiuginti visus naujais projektais ir prasmingomis akcijomis.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1494149414941494149414941494