Mokiniai pažino teatro užkulisius / 2018-04-18

Mokinės: Reda Šereivaitė ir Evelina Tarulytė.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Smulkaus verslo organizavimo skyriaus mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiose pažintinėse ir edukacinėse veiklose. Viena naujausių patirčių – pažintis su teatro užkulisiais.

Neseniai mokiniai lankėsi Kauno kultūros centre „Tautos namai“ įsikūrusioje alternatyviems scenos menams skirtoje erdvėje „Šelteris“. Būtent čia gimsta į klasikinio teatro rėmus neįtelpantys kūrybiniai projektai. Mokiniams buvo įdomu pažinti šiuolaikinio teatro slapčiausias erdves, kuriose jaunieji teatralai įgyvendina pačius netikėčiausius kūrybinius eksperimentus.

Kita įdomi pažintis - „VDU teatras“. Tai pirmasis profesionalus universiteto teatras Lietuvoje, išgarsėjęs savo kūrybine laboratorija, kurioje susitinka VDU  vaidybos studijų programos studentai ir jau žinomi profesionalūs teatro kūrėjai. Mokiniai turėjo progą dalyvauti VDU Didžiojoje salėje vykusioje kino filmo „Stebuklas“  peržiūroje ir susitikti su pagrindinio vaidmens atlikėja Egle Mikulionyte. Būtent šis vaidmuo aktorei garantavo geriausios 2017 metų Lietuvos kino aktorės apdovanojimą.

Dėkojame su šiais teatrais ir jų nematomąja puse supažindinusiems profesionalams ir teatrologei Deimantei Dementavičiūtei-Stankuvienei. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių, naujų patirčių, įkvėpti kurti ir tobulėti.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija