Mokiniai pademonstravo puikias užsienio kalbų žinias / 2015-05-08

Nuotraukoje: vertėjos diplomantės Austėja Šimkutė ir Laura Nastajūtė.

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis" skaičiuoja jau dvyliktus metus. Jo metu 4-12 klasių moksleiviai bei studentai verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų.

 Tai konkursas, kuris teikia galimybę praktiškai pritaikyti turimas tiek gimtosios, tiek užsienio kalbų žinias. „Šiuo metu, kai esame Europos bendruomenės nariai, ypač svarbi vieta tenka kalbai kaip bendravimo priemonei, kaip tautos identifikavimo ir kultūros raiškai“, - sakė Centro vokiečių kalbos mokytojas metodininkas Vacys Rimdeika.

 Šiais mokslo metais konkurse sėkmė lydėjo mūsų Centro gimnazistus, kurie vertė iš anglų kalbos. Tai Austėja Šimkutė, Laura Nastajūtė, Karolina Školnojūtė, Nedas Šiuipys (anglų k.mokytoja metodininkė Loreta Rukštelienė ir anglų k. vyr. mokytoja Živilė Baltramonaitienė). Taip pat gerus rezultatus pademonstravo vertėja iš rusų kalbos Viktorija Afonina (rusų k. mokytoja metodininkė Irina Kliopova).

Šie nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, o mes bendruomenės vardu sveikiname mokinius nugalėtojus ir jų mokytojus linkėdami sėkmingai baigti mokslo metus ir išlaikyti brandos egzaminus.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija