Mokiniai diskutavo bendruomeniniame pasitarime / 2017-05-22

Smulkaus verslo organizavimo sk. atstovai.

Gegužės 19 d. Karaliaus Mindaugo PMC vyko nuolat veikiantis mokinių ir mokytojų bendruomeninis pasitarimas „Atsakau už tai, kad ...?“. Jame skyrių bendruomenės pristatė nuveiktus darbus, renginius, kuriuose teko sudalyvauti ir pasidalino savo lūkesčiais kitiems metams.

Anot mokinių seniūnijos veiklos koordinatorės Nijolės Dinapienės, šis bendruomeninis pasitarimas jau tapo gražia tradicija. Kasmet visų skyrių mokinių atstovai pateikia informatyvius ir įdomius pristatymus, reprezentuojančius jų nuveiktus darbus, dalyvavimą įvairiose savanorystės akcijose ir pažintiniuose renginiuose.  Kadangi vienoje salėje susirenka visų profesinių mokymo programų atstovai, tai tampa puikia proga susipažinti ir su kitomis profesijomis. Šiemet šiuo tikslu organizuotas darbas grupėse tema - „Pasimatuok profesiją“. Tai leido išryškinti asmeninių ir profesinių vertybių svarbą profesinėje veikloje, apmąstyti savo pasirinkimus.

Pasitarimo pabaigoje pristatytos mokinių tarybos nuostatos, teikti pasiūlymai 2017-2018 m. m. ugdymo proceso organizavimui. Šis tradicinis renginys kasmet tampa puikia proga pamatyti ir išsiaiškintai tai, kas mokiniams svarbu, kokiais savo pasiekimais jie didžiuojasi ir kokius ateities tikslus užsibrėžia.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1317131713171317131713171317