Mokiniai dalyvavo šventinėje integruotoje pamokoje (foto) / 2018-12-14

Pamokos gali būti linksmos, įdomios ir buriančios bendruomenę! Tuo galima buvo įsitikinti gruodžio 13 d. apsilankius Gimnazijos skyriaus organizuotoje atviroje integruotoje pamokoje „Advento tradicijos Lietuvoje ir pasaulyje“. Tai, kad integruotos pamokos tampa šiuolaikinio mokymo būtinybe tvirtina ir Gimnazijos skyriaus vedėja Aldona Bilotienė.  

„Integruoto mokymo pamokose mokiniai įgyja įvairios patirties: jos skatina bendradarbiauti, didina mokinių motyvaciją mokytis, labiau įtraukia ir padeda efektyvinti mokymosi procesus. Beje, jos suaktyvina ir skirtingų dalykų mokytojų bendradarbiavimą, komandinį darbą,“ – pasakoja A. Bilotienė.

Integruotos pamokos „Advento tradicijos Lietuvoje ir pasaulyje“ metu mokiniai demonstravo žinias apie Kalėdų laikotarpio papročius ir tradicijas. Skirtingų mokomųjų dalykų mokytojai pateikė mokiniams pačius įvairiausius klausimus viktorinoje, kuriuos apjungė bendra Advento ir Kalėdų tema. Pasirodo, įdomius ir originalius klausimus pateikti galima integruojant istorijos, lietuvių kalbos, užsienio kalbų, geografijos bei kitų dalykų žinias. Mokiniai labai kūrybiškai ir aktyviai įsitraukė į pamoką, pajuto artėjančių švenčių dvasią.

Šventinę nuotaiką pamokos padėjo kurti mokinių - Austėjos Krivickaitės ir Skirmos Daukšaitės dovanojamos dainos. Beje, renginį labai papuošė Paulina Kaziukonytė ir Rugilė Stulgaitytė (10PG)! Jos demonstravo savo pačių iš atliekų pagamintas sukneles. Padedamos dailės mokytojos Gintarės Varnelytės Alkimavičienės merginos susikūrė puošnius apdarus iš agro plėvelės, kompaktinių diskų, popieriaus ir senų karolių! Šias nuostabias sukneles mokinės taip pat demonstravo Mokinių ir mokytojų praktinės konferencijos „Eko sąmoningumas ir kūryba“ Kauno specialiojoj mokykloj metu.

Džiaugiamės, kad Gimnazijos skyriuje mokosi daug kūrybingų mokinių, o juo moko niekad idėjų ir naujovių nestokojantys mokytojai!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

17841784178417841784178417841784178417841784178417841784