Mokiniai dalyvauja konkurse „Medijų Lietuva“ / 2017-10-23

Mokiniai kuria konkursui „Medijų Lietuva“.

Sceninės kultūros būrelis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre – ta vieta, kur gimsta šaunūs talentingų ir kūrybiškų mokinių projektai. Visai neseniai Mokytojo dienos proga originaliu video sveikinimu nustebinę mokytojus, mokiniai ir vėl nerimsta. Jie ruošiasi dalyvauti konkurse „Medijų Lietuva“.

Profesijos mokytojo ir sceninės kultūros būrelio vadovo Modesto Mastavičiaus paskatinti mokiniai konkursui ruošiasi itin aktyviai. „Nors užsiėmimų grafike numatyti užsiėmimai tik porą kartų per savaitę, realybėje tenka kūrybiškai dirbti septynias dienas per savaitę, o užsiėmimai užtrunka net ir po šešias valandas. Tokia jau tikroji meninės saviraiškos kaina - kol mūzos kužda, nevalia delsti!“ – mokinių entuziazmu džiaugiasi M. Mastavičius.

Kūrybinių industrijų ir medijų raštingumo konkursą „Medijų Lietuva“ organizuoja Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas. Universiteto šūkis - Pamatyk rytojų pirmas šiame konkurse tampa iššūkiu konkurso dalyviams - Parodyk Lietuvos rytojų pirmas! Dalyviai kviečiami išreikšti idėjas, vizijas ir lūkesčius, parodyti, kaip pasikeis kasdienybė, mokslai, technologijos ir visa kita Lietuvoje dar po 100 metų sukuriant 3 minučių vaizdo klipą, naudojant bet kokį filmavimo prietaisą ar kompiuterinę programą.

Anot organizatorių, kūrybiškumas šiandien yra pagrindinis sėkmės variklis – tai lyg naujas judėjimas skatinantis išlaisvinti vaizduotę, o jungiant ją su technologijų inovacijomis, žengti į ateitį originaliems, kupiniems netikėtų idėjų, išreiškiant  savo unikalumą atrasti kažką nauja ir vertinga.

Konkurso nugalėtojams atiteks GoPro kamera ir kitus puikūs prizai! Baigiamasis konkurso renginys vyks 2017 m. spalio 26 d.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro komandai linkime sėkmės!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija