Mokiniai dalyvauja edukacinėse veiklose / 2018-05-29

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiose edukacinėse veiklose, kurios leidžia ne tik įtvirtinti įgytas žinias, bet ir sužinoti daug naujų dalykų.

Gegužės 22 d. Smulkaus verslo organizavimo skyriaus mokiniai vyko į kelionę, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti. Verslo dalykų mokytojos, metodininkės Daivos Krakauskienės ir profesijos mokytojos Zitos Šalčiuvienės suplanuotos kelionės metu aplankytos Marijampolės žymiosios vietos, Paežerių dvaras, Lietuvos prezidento Kazio Griniaus memorialinis muziejus.

Mokiniai edukacinių užsiėmimų metu atliko įdomias užduotis, patikrino savo istorines žinias. Kartu su gidu aplankę miesto ypatingas vietas, mokiniai sužinojo apie čia vystomus verslus bei amataus. Tai ypač aktualu būsimiesiems smulkiojo verslo paslaugų teikėjams.

Verslumo įgūdžių ugdymas pratęstas dalyvaujant strateginių partnerysčių projekto „Tarptautinė verslumo programa“ baigiamojoje konferencijoje. Gegužės 24 d. vykusi konferencija sutraukė gausų būrį mokinių, kurie išgirdo daug naudingos informacijos apie verslumo įgūdžių ugdymą tarptautiniu mastu.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija