Minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną / 2017-11-16

Mokinių taryba kvietė apsikabinti!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras keleri metai iš eilės dalyvauja Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti  inicijuojamoje Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16 – osios paminėjime Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu tapo RANKOS.

Naudojant šį simbolį buvo galima piešti piešinius, gaminti iš popieriaus ar kitos medžiagos rankas, daryti koliažus ir pan. Siekiama akcentuoti, jog visų rankos yra skirtingos. Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Mokinių taryba kūrybiškai pažvelgė į Tolerancijos dienos minėjimą ir ją pavertė tikra gerumo akcija. Skirtingais kostiumais pasipuošę mokiniai dalino apsikabinimus teigdami, jog jei nėra meilės – nėra ir tolerancijos. Centro foje tapo papuošta įspūdingu delnų koliažu, kuris buvo gaminamas sutelkiant visų Centro skyrių mokinius.

Ši diena tampa puikia proga mokytojams padiskutuoti su mokiniais, aptarti, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja Lietuvoje. Dėkojame Mokinių tarybai ir skyrių bendruomenėms už aktyvų dalyvavimą!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1439143914391439143914391439