Meilės dienai – teatralizuotas šukuosenų šou! (foto) / 2019-02-14

Vasario 12 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Šv. Valentino dienai skirtas teatralizuotas šukuosenų šou „Meilės alėja“. Įspūdingą grožio šventę organizavo Kirpimo skyriaus mokiniai ir mokytojai.

„Atlikti darbai – puikiai reprezentuoja, ko mokosi būsimieji kirpėjai ir kaip įgytas žinias geba panaudoti praktiškai - sukurti, suformuoti šukuosenas, bendrą modelio visumą, atitinkančią renginio tematiką“ – pasakoja Kirpimo skyriaus vedėja Vaidilutė Venskutonienė.

„Būsimiesiems kirpėjams čia didžiulis savęs pasitikrinimas ir puiki platforma pademonstruoti fantaziją. Iniciatyva ir kūrybiškumas žavi! Kiekvienais metais mokiniai vis drąsesni ir jų idėjos originalesnės“, - džiaugiasi renginio režsierė, profesijos mokytoja Sigita Mačiulaitienė.

Įspūdingo šou pabaigoje mokiniai dėkojo savo profesijų mokytojams - Irenai Žinevičienei, Jolitai Vilūnei, Eugenijui Rupšiui, Agnei Eimontienei, Žanetai Griškevičienei, Janinai Peleckytei. Kartu su savo mokytojais mokiniai kasdien tobulina praktinius, mokosi moterų, vaikų ir vyrų kirpimo, šukuosenų modeliavimo, plaukų sušukavimo, dažymo, garbanojimo, gaminių iš plaukų komponavimo ir netgi makiažo paslapčių.

„Kuo anksčiau pradėsi kaupti profesinius įgūdžius, tuo greičiau tapsi profesionalu. Ši profesija reikalauja didžiulio užsispyrimo ir atsidavimo, tad tikimės, jog kirpėjo profesiją pasirinkę mūsų mokiniai taps tikrais šios profesijos ambasadoriais“ – teigia V. Venskutonienė ir dėkoja mokiniams bei profesijos mokytojams už profesionalų požiūrį į darbą bei mokslą.

Daugiau renginio nuotraukų rasite Facebook paskyroje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

18371837183718371837183718371837183718371837183718371837