Masažuotojai ruošiasi pirmajai praktikai / 2019-05-14

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys Masažuotojo mokymo programos I kurso mokiniai baigia pirmuosius mokslo metus. Jie jau pradeda domėtis, kur savo įgytas žinias ir gebėjimus galėtų pritaikyti praktikoje.

Gegužės 9 d. masažuotojų grupės vadovas V. Rimdeika mokiniams surengė išvyką į galimą pirmosios praktikos atlikimo ir darbo vietą - „Eglės“ sanatoriją Birštone. „Kvalifikuoti masažo specialistai yra labai laukiami,“- teigia „Eglės“ sanatorijos Žmogiškųjų išteklių specialistės Edita Kėkštaitė-Kemežienė ir Asta Valaitytė-Brish. Jos mokiniams išsamiai pristatė sanatoriją, aprodė darbo vietas bei procedūrinius kabinetus, supažindino su darbo sąlygomis, tvarka bei darbo vietomis. Mokiniai susipažino ir su ten jau dirbančia Karaliaus Mindaugo PMC masažuotojo mokymo programos absolvente Simona, kurios pavyzdys įkvepia ir motyvuoja siekti savo profesinės svajonės.

„Eglės“ sanatorija Birštone yra patraukli ne tik Lietuvos gyventojams, bet ir poilsiautojams iš užsienio, ypač iš Vokietijos. Jie vertina šią sanatoriją už teikiamų poilsio bei reabilitacinių paslaugų gausą ir kokybę. Labai svarbu, kad būsimieji sanatorijos darbuotojai būtų ne tik gerai įvaldę masažo atlikimo technikas bei formas, bet ir būtų atsakingi, nuoširdūs, paslaugūs, empatiški, gebėtų sklandžiai bendrauti, nes būtent tai ir įtvirtina galutinę atliktos paslaugos kokybę,“ – pasakoja sanatorijos „Eglė“ Žmogiškųjų išteklių specialistės.

„Ypač svarbus darbuotojų bendravimas su poilsiautojais jų gimtąja kalba, todėl laukiami masažuotojai, kurie moka specialybės vokiečių kalbą, nes ir pačios sanatorijos visų sektorių darbuotojai privaloma tvarka mokosi vokiečių kalbos, jei jos nemokėjo,“- akcentavo Edita Kėkštaitė-Kemežienė ir Asta Valaitytė-Brish. Anot jų, svarbu mokėti ir specialybės rusų kalbą, nes ir ta kalba kalbančių poilsiautojų yra nemažai.

Masažuotojai-praktikantai yra laukiami ne tik „Eglės“ sanatorijoje Birštone, bet ir Druskininkuose. Čia suteikiamas nemokamas apgyvendinimas praktikos laikotarpiu ir puikios sąlygos įgūdžiams tobulinti. Stebėdami profesionalų atliekamą darbą, mokiniai įgyja neįkainojamos patirties, kuri padeda jiems tobulėti ir tapti tikrais profesionalais savo srityje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija