Bendrasis lavinimas

Literatūros mokėsi muziejuose / 2015-05-12

Mokiniai aplankė S. Nėries memorialinį muziejų Palemone

Baigdami šių mokslo metų lietuvių kalbos ir literatūros kursą Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (toliau – Centras) I bei II kursų mokiniai galėjo savo žinias apibendrinti bei įtvirtinti rašytojų namuose – memorialiniuose muziejuose.

Būsimieji kirpėjai, kosmetikai ir gyvūnų priežiūros specialistai kartu lankėsi Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Susipažinę su eksponatais ir išklausę pasakojimo apie poeto gyvenimą bei kūrybą, moksleiviai turėjo galimybę patys pabūti muziejaus gidais. Dalyvaudami edukacinėje programoje mokiniai atrinko medžiagą ir grupės draugams rodė eksponatus bei pasakojo apie mūsų didžiojo poeto veiklą Kaune.

Saulėtą gegužės 8-osios rytą Kosmetikos ir Smulkaus verslo organizavimo skyrių antrakursiai keliavo į S. Nėries memorialinį muziejų Palemone. Čia jie klausėsi pasakojimo apie sudėtingą poetės gyvenimą bei prieštaringai vertinamą kūrybą, apžiūrėjo eksponatus, dalyvavo viktorinoje.

Kartu su mokiniais keliavo bei literatūros žinias pagilinti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Daiva Kudirkienė ir Aušra Prieskienienė.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija