Laidos „Pažvelk į profesiją kitaip“ anonsas (2017 10 28) / 2017-10-26

Šį šeštadienį laida „Pažvelk į profesiją kitaip“ kvies žiūrovus pažinti įdomias profesijas, supažindins su profesinio mokymo aktualijomis. Nepamirškite spalio 10 d., 9.00 val. įsijungti LRT „Kultūra“!

Laidoje apžvelgsime Lietuvoje gilėjančias demografines bei socialines problemas ir kalbėsime apie išaugusį socialinių darbuotojų padėjėjų poreikį. Šių darbuotojų darbo lauke atsiduria rizikos šeimos, socialinės globos įstaigų gyventojai, seneliai, vaikai, neįgalieji ir kiti išgyvenantys skaudžias krizes. Kviesime pažinti šią profesiją iš arčiau.

Kartu su švietimo ekspertais ir darbdaviais kalbėsime apie pameistrystę, jos naudą ir plėtojimo būdus. Šiuo metu, kada Lietuvos įmonėms ypač trūksta kvalifikuotų darbuotojų, pameistrystė gali tapti ypač patraukli verslui. Apsilankysime įmonėje ir susipažinsime su pameistrystės būdu besimokančiais mokiniais.

Laidos pabaigoje – kviesime mokytis. Kursime floristinę kompoziciją skirtą artėjančiai Visų Šventųjų dienai. Praktiška, naudinga ir originalu!

Primename, kad ši laida bus kartojama lapkričio 3 d. 08.25 val. per LRT „Kultūra“. Visas „Pažvelk į profesiją kitaip“ laidas galite rasti LRT mediatekoje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija