Kviečiame dalyvauti akcijoje „Gilė“ / 2017-09-26

Sveikiausios ir skaniausios gyvūnams - ąžuolo gilės!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gyvūnų priežiūros skyrius rugsėjo 25 d. – spalio 6 d. kviečia dalyvauti Lietuvos zoologijos sodo organizuojamoje akcijoje „Gilė 2017“.

Kviečiame prie šios akcijos prisidėti  visus bendruomenės narius! Pernai surinkome net 200 kilogramų gilių. Supiltos į Tekstilės skyriaus pasiūtus tvirtus ir gražius maišus gilės buvo įteiktos kaip tikros dovanos. Už surinktas giles Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui buvo įteiktos Lietuvos zoologijos sodo padėkos. Šiemet – gilių metai, todėl tikime, kad jų padovanosime dar daugiau nei pernai rudenį!

Kasmet vykstančios akcijos metu dovanotos gilės naudojamos gyvūnų pašarams bei užimtumui. Sveikiausios ir skaniausios gyvūnams - ąžuolo gilės, kurios nėra supelijusios, šlapios, nėra sumaišytos su samanomis ar lapais. Tai ypač naudingas ir kaloringas papildas bei tikras skanumynas kanopiniams žinduoliams, beždžionėms, graužikams ir kai kuriems paukščiams.

Surinktas giles kviečiame atnešti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą (Karaliaus Mindaugo pr. 11 ir Miško g. 15, Kaunas). Akcijai skirtas pintines rasite prie tvarkaraščių lentų! 

Spalio 6 d. 13 val. Jūsų surinktos gilės bus pristatytos į Zoologijos sodo pašarų ruošimo skyrių!

Zoologijos sodo gyventojai nekantriai laukia gyvūnų mylėtojų surinktų gilių!

Puiki proga ne tik pradžiuginti gyvūnus, bet ir pasimėgauti rudenėjančios gamtos grožiu!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija