Kviečia labdaros koncertas! / 2017-05-29

„Jei paklaustum aplinkinių, kas yra savanoris, išgirstum panašius atsakymus, jog tai žmogus, savo noru atliekantis įvairias veiklas. Per šešerius savanorystės įvairiose organizacijose metus supratau, kad tai veikla, kuri keičia žmogų, keičia požiūrį į save ir kitus. Savanorystės kelią pradėjau nuo pagalbos senoliams, šiuo metu dirbu su vargšais ir priklausomybę turinčiais žmonėmis“, - pasakoja Viktoras Jermolovas ir kviečia  gegužės 30 d., 13 val. į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro aktų salę, kur vyks labdaros koncertas „Pagalba kitam – man didžiausia dovana“.

Anot Viktoro, šiuo metu Lietuvoje benamių skaičius auga labai sparčiai. Kauno rajone jų – per 300. Tai – paprasti žmonės, kurie kažkada taip pat turėjo galimybę mokytis, siekti karjeros, turėti šeimą ir mylimą darbą.

„Deja, kartais gyvenimo išbandymai nugali ir mes pasiduodame, o po kurio laiko jau turime keletą labai nemalonių vardų: vargšas, elgeta, valkata, benamis... Įsivaizduokite, 17 metų dirbate greitosios medicinos pagalbos automobilio vairuotoju ir, skubant į iškvietimą, įvyksta kraupi avarija. Miršta žmogus, o patį ištinka koma. Atsibudus joks artimasis nepasitinka. Esi pamirštas, o gyvenimas tęsiasi. Iš didžiulio sielvarto krenti žemiau skurdo ribos. Pasąmonė pakrinka ir jau gyveni save nuodydamas alkoholiu, klijais ar narkotikais. Išsivysto priklausomybė. Kiek tokių istorijų mes nežinome?!“, - klausia Viktoras ir pristato labdaros kocerto idėją.

Savo išgyvenimo istorijomis labdaros koncerte  dalinsis 3 herojai iš įvairių priklausomybių centrų. Atsitiesę ir įveikę priklausomybes jie dalinsis patirtimi tam, kad kiti išgirstų ir suprastų, jog visada yra išeitis, kad visada įmanoma įveikti visas negandas.

Pranešimų pertraukų metu kanklėmis skambins J. Gruodžio konservatorijos absolventė Anė Lažauninkaitė. Nuotaiką kels jaunieji atlikėjai bei gyvo garso grupė. Renginyje dalyvaus labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, Maltos ordino pagalbos tarnyba, reabilitacijos centras ,,Naujas Gyvenimas“, Lietuvos „Carito“ benamių dienos centras, Kauno Petrašiūnų parapijos „Gailestingumo namai“ bei VŠĮ „Sugrįžimas” priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenė.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/1894918090762557/?fref=ts

Kviečiame dalyvauti!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija