Kūrybinės dirbtuvės „Šviečiančių kalėdų link“ / 2018-12-20

Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriaus Palangoje mokinių iniciatyva buvo organizuojamos kūrybinės dirbtuvės „Šviečiančių Kalėdų link“. Renginys buvo įtrauktas į Palangos miesto Spindinčių Kalėdų renginių sąrašą, bendradarbiaujant su Palangos kultūros ir jaunimo centru. 

Gruodžio 19 - 20 dienomis kūrybinėse dirbtuvėse Kurorto verslo skyriaus židinio menėje įsižiebė šviesos. Šviečiantys nameliai ir žibintai sukūrė šventinę Kalėdų nuotaiką - dirbtuvės pavirto šviečiančiu miesteliu. Bendruomenė džiaugėsi atvykusiais dideliais ir mažais miesto svečiais, kuriuos šaltą žiemos vakarą sušildė kūrybos ugnis. Mokiniai kartu su dalyviais kūrė išskirtinius žibintus, karpė namelius iš popieriaus, dalinosi idėjomis, džiaugėsi atradimais, kurie kas kartą nustebindavo savo išskirtinumu. Tarsi viskas taip paprasta, bet kartu labai stebuklinga, jauku ir įspūdinga.

Kurorto verslo skyriaus bendruomenė tikisi, kad ši graži iniciatyva ir toliau gyvuos, įnešdama naujų idėjų ir kūrinių. Artėjant vienai gražiausių ir jaukiausių švenčių - Šv. Kalėdoms pasiruošimas joms, buvimas kartu, sukuria ypatingą nuotaiką, alsuojančią stebuklu...

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1797179717971797179717971797