Kurorto verslo skyrius organizavo labdaros mugę / 2018-01-03

Profesijos mokytoja Juventa Vitkuvienė.

Nuo 2017 m. gruodžio 9 d. iki šių metų sausio 7 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kurorto verslo skyrius Palangos paviljone „Kupeta“ vykdo labdaros akciją – mugę „Kalėda“. Jos sumanytoja – profesijos mokytoja Juventa Vitkuvienė, kuri su iniciatyviais mokiniais šiai mugei pradėjo ruoštis dar rugsėjo mėnesį - dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ir rinko gamtines medžiagas, kurias naudojo gaminant kalėdinius vainikus.

Labdaros mugė „Kalėda“ buvo įtraukta į Palangos savivaldybės Kalėdinių renginių projektą „Šviečiančios Kalėdos“. Mugės metu, visi norintys, turėjo galimybę aukoti pinigų palangiškei mergaitei vardu Milena, kuri serga onkologine liga. Kiekvienas aukojantis gavo po mokinių kurtą kalėdinį vainiką ar dekoraciją. „Kalėda“ susilaukė ypatingo dėmesio iš Palangos savivaldybės ir pačių palangiškių, pagamintais vainikais grožėjosi žmonės iš visos Lietuvos.

Mugė sulaukė didžiulio žiniasklaidos palaikymo. Labdaros idėją padėjo skleisti ir palaikė Palangos miesto savivaldybės darbuotojai, Palangos kultūros ir jaunimo centras bei kiti projekto „Šviečiančios Kalėdos“ organizatoriai.

Labdaros mugės metu buvo surinkta 600 eurų, kurie gruodžio 21 d. buvo perduoti Milenos mamai joms svečiuojantis Kurorto verslo skyriuje. Mergaitės mama sakė, kad pinigai bus skirti naujiems Milenos vaistams. 

Kitame labdaros akcijos - mugės „Kalėda“ etape buvo renkami rūbai, batai,  žaislai ir kt. daiktai, skirti sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Gerų žmonių dėka, šventes pajuto daugiau nei  keturiolika šeimų. Surinktus daiktus buvo galima ateiti pasiimti patiems, o tiems, kurie neturėjo tokios galimybės,  profesijos mokytojos J. Vitkuvienė ir S. Baužienė kartu su poilsio paslaugų agento mokymo programos mokinėmis J. Aurylaite ir V. Jokūbauskaite nuvežė į namus. Smagiausia tai, kad ši akcija sulaukė didžiulio susidomėjimo, žmonės iki šiol dovanoja įvairius daiktus, kurie pasieks dar ne vieną šeimą.

Pirmus metus startavusi labdaros mugė „Kalėda“ visiems atnešė daug gerų emocijų ir įkvėpė dalintis gerumu. Tikimės, kad ir  kitais metais galėsime kartu kurti Kalėdų stebuklą.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija