Kurorto verslo skyrius organizavo edukacinį žygį / 2018-04-26

Šiemet šalies sveikatą stiprinančios mokyklos mini savo veiklos 25-metį. Šia proga inicijuojama daug įvairių renginių. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kurorto verslo skyrius prisijungė prie nacionalinės iniciatyvos „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ ir kartu su Palangos miesto visuomenės sveikatos centru balandžio 21 d. organizavo edukacinį žygį „10 tūkstančių žingsnių aktyvumo ir pažinimo link“.

Vedini renginio sumanytojų – Kurorto verslo skyriaus projektų vadybininkės Simonos Beresnaitės bei vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistės Monikos Šimkutės, gausiai susirinkę renginio dalyviai ne tik žingsniavo 10 000 žingsnių, tačiau ir turėjo įvykdyti tam tikras užduotis penkiose stotelėse. Jose dalyviai stengėsi paneigti ar patvirtinti mitus apie sveiką gyvenimo būdą, rungėsi vandens gėrimo varžytuvėse, mokėsi taisyklingo kvėpavimo bei prisijungė prie bendro šokio kūrimo.

Taip linksmai ir kūrybiškai renginio dalyviai ne tik susipažino su sveikos gyvensenos principais, tačiau puikiai ir aktyviai praleido saulėtą pavasario savaitgalį. Tai buvo puiki proga visiems susipažinti ir su Poilsio paslaugų agento profesija bei darbo specifika. Dėkojame dalyviams, kad padėjo šią iniciatyvą padaryti ne tik puikia bet ir naudinga švente!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija