Kūrėme advento vainikus / 2017-11-20

Advento vainikas

Lapkričio 13-17 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro „Floristikos studijos“ mokytojos kartu su mokinėmis kūrė adventinius vainikus Neringos 56 gimtadienio renginiui „Dovanodami turtėjame“.

Vainikai buvo kuriami kartu su antro kurso mokinėmis bei Palangos skyriaus komanda iš Pervalkos gyvenvietėje rastų natūralių gamtinių medžiagų.

Smagiausia tai, kad savo kūrybiškumu Centro floristai galėjo pasidalinti su Pervalkos ir Nidos gyventojais, kurie taip pat mokėsi pasigaminti advento vainikus. Buvo galima įsigyti ir jau sukurtų vainikų. Surinktos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui – naujų inkilų paukščiams gamybai.

Profesijos mokytoja E. Grėbliauskė paprašyta pasidalinti patirtimi ir įspūdžiais labai džiaugėsi, kad mokinės, panaudodamos pačias banaliausias gamtines medžiagas puikiai improvizavo ir atrado daug kūrybiškų sprendimų, kurie džiugino ir pačias mokines.

Antro kurso mokines Giedrę ir Rasą maloniai nustebino, kad tokie skirtingi  žmonės galėjo susitelkti ir savo rankomis bei mintimis prisidėti prie kilnaus tikslo.

Džiugu, kad Floristikos skyriuje vyksta daug įvairių kūrybinių projektų, kurie praturtina mokinius ne tik kaip profesijos atstovus, bet ir kaip asmenybes.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1443144314431443144314431443