Kosmetikės dovanojo grožio procedūras senjorėms / 2018-03-14

Grožio procedūros.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kosmetikos skyrius tik išaušus pavasariui pradeda organizuoti įvairias grožio ir gerumo akcijas. Kovo 9 ir 14 dienomis higieninės kosmetikos kosmetikės dovanojo grožio procedūras Kauno samariečių klubo senjorėms.

Anot profesijos mokytojos Eglės Augustinavičienės, mokinės labai aktyviai dalyvavo šioje akcijoje ir siekė įgyti kuo daugiau praktinės patirties. „Kartu su išaušusiu pavasariu mūsų odą pasitinka nauji iššūkiai. Po žiemos ji būna pavargusi, trūksta vitaminų ir drėgmės. Tad mokinės senjores palepino bazinėmis grožio procedūromis, kurias rekomenduotume atlikti kiekvienai moteriai. Tai veido valymas, šveitimas, tinkanti odos tipui kaukė ir masažas,“ – teigia E. Augustinavičienė.

Be pagrindinių odos puoselėjimo procedūrų senjorėms buvo atliktas ir klasikinis manikiūras bei antakių koregavimas ir dažymas. Po šių grožio ritualų moterys jautėsi tarsi „ant sparnų“ ir dėkojo mokinėms, kurios joms sukūrė tikrą šventę. „Senjorai ne visada gali sau leisti užeiti į grožio saloną, juk pensijos nėra didelės. Smagu, kad gavome tokią dovaną iš mokinių, kurios labai mielai ir kruopščiai atliko darbą,“ - džiaugėsi senjorė Irena.

Anot kosmetikės Viktorijos Dapkienės, geriausias mokymasis vyksta per praktiką. „Smagu, kad galime praktikuotis ir mokytis pritaikyti procedūras įvairaus amžiaus moterų odai. Manau, kad tai įkvėps daugiau pasitikėjimo ateityje,“- pasakoja Viktorija ir tikina atradusi savo pašaukimą. Dėkojame būsimoms grožio specialistėms, kurios nepailsdamos praktikuojasi ir tobulina įgūdžius!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija