Iš konkurso grįžo su gausybe apdovanojimų / 2015-04-16

Komandinis darbas leido pelnytai užkopti ant aukščiausios apdovanojimų pakylos

Balandžio 11-12 d. Vilniuje šurmuliavo didžiausia Baltijos šalyse grožio industrijos paroda „PELENĖ 2015“, o jos metu vyko Atviras Lietuvos čempionatas, skirtas kirpėjams bei grožio meistrams.

Čempionate rungėsi 130 dalyvių (58 profesionalai bei 72 besimokantieji profesijos), kurie dalyvavo 20-yje skirtingų rungčių, skirtų kirpėjams, visažistams, manikiūro bei blakstienų priauginimo meistrams.

Čempionate dalyvavo net 15 profesinių mokyklų, mokymo centrų bei kolegijų studentai.

Renginyje dalyvavo ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovės, kurios garbingai iškovojo daug prizinių vietų:

 

 

Rungtis - Studentų nuotakos šukuosena

  • 1 vieta Milena Ramanauskaitė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
  • 2 vieta Agnė Jurevičiūtė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
  • 3 vieta Ema Rinkevičiūtė Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesnio rengimo centras
  • 4 vieta Sidona Gavutienė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Visą nugalėtojų sąrašą rasite čia.

Kirpėjo mokymosi programa skirta rengti kvalifikuotus specialistus, gebančius suteikti kirpimo paslaugas: kirpti įvairaus amžiaus vyrus, moteris ir vaikus, modeliuoti šukuosenas, dažyti plaukus, atlikti cheminius šukavimus, galvos masažą ir teikti specializuotas paslaugas - t.y. parinkti ir atlikti makiažą, manikiūrą.

Šioje mokymo programoje daug dėmesio skiriama praktiniam mokymui, kuris vyksta Centro praktinio mokymo bazėse, kirpyklose ir grožio salonuose. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami plaukų kirpimo, šukuosenų modeliavimo, cheminio šukavimo, plaukų dažymo, plaukų priežiūros ir galvos masažo ir kt. gebėjimai.

Įgiję higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją, asmenys gali dirbti kosmetikais kosmetikos kabinetuose ir salonuose, kosmetologijos gydyklose (gydytojo priežiūroje), būti konsultantais kosmetikos parduotuvėse ir užsiimti individualia veikla.

Anot Kirpimo skyriaus vedėjos Vaidilutės Venckutonienės, kirpėjas turi gebėti aptarnauti įvairaus amžiaus klientus, salonuose, patarti ir paaiškinti, kaip prižiūrėti plaukus, kokias priemones naudoti įvairios struktūros plaukams, derinti plaukų spalvą ir šukuoseną prie žmogaus veido, kirpti plaukus pritaikant įvairias technikas ir technologijas, formuoti šukuosenas, garbanoti plaukus ir kt. V.Venckutonienė džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais, nuoširdžiai sveikino mokines ir patikino, jog jau nebe pirmus metus šią mokymo programą baigę specialistai atitinka visus darbdavių keliamus reikalavimus ir gerai prisitaiko darbo rinkoje, o dažnas kirpėjas sukuria savo verslą.

Sveikiname konkurso laureates, dėkojame jas paruošusiems profesijos mokytojams, o visus besidominčius kirpėjo ar kosmetiko specialybėmis kviečiame į Atvirų durų dienų renginius balandžio 23-24 d., kur galėsite pabendrauti su esamais mokiniais, mokytojais, gauti atsakymus į visus su grožio srities ir kitomis  susijusius klausimus.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija