Kirpėjo profesija: kūrybingoms asmenybėms / 2017-08-17

Grožio krypties profesijos kasmet vis labiau populiarėja. Kažkada neįvertinta kirpėjo profesija tampa viena patraukliausių, nes tai amatas, kuris leidžia ir gerai uždirbti, ir realizuoti savo gebėjimus. Profesionalūs kirpėjai nesiskundžia darbų trūkumu – juk kirpėjo paslaugų reikia tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Ši profesija populiari tarp įvairaus amžiaus žmonių, o pirmuosius žingsnius galima žengti baigus vos 10 ar 12 klasių.

Būsimieji kirpėjai kasdien tobulina savo praktinius įgudžius moderniose praktikos mokymo bazėse, semiasi žinių iš kirpimo meistrų. Bendradarbiaudami jie mokosi moterų, vaikų ir vyrų kirpimo, šukuosenų modeliavimo, plaukų sušukavimo, dažymo, garbanojimo, gaminių iš plaukų komponavimo ir jų pritaikymo.

Būsimuosius kirpėjus Centre moko tikri savo srities profesionalai. Kviečiame susipažinti su profesijos mokytoja, kuri savo gebėjimais nustebino Europos grožio profesionalus! O jei ir Jūs trokštate įgyti šį amatą - kviečiame mokytis! Pirmasis priėmimo etapas vyksta iki rugpjūčio 18 dienos! Papildomas priėmimas į laisvas vietas vyks nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 6 dienos.  Į visus klausimus atsakysime tel. 8 37 324172, 8 626 64580, el. p. priemimas@kaupa.lt. Jei kyla neaiškumų, atvykite pas mus ir kartu užpildysime prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija