Išrinkta nauja Centro vadovė / 2017-11-06

Lapkričio 3 d. naująja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (KMPMC) direktore iš 4 pretendentų išrinkta Nora Pileičikienė.

Naują centro vadovą, paskelbus konkursą, iš kandidatų rinko švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės sudaryta atrankos komisija, į kurią įeina mokyklos socialinių partnerių atstovas, mokyklos tarybos atstovas, Profesinio mokymo įstaigų vadovų asociacijos atstovas ir 3 ministerijos atstovai.

N. Pileičikienė pastaruoju metu vadovavo Vytauto Didžiojo universiteto Studijų departamento Studijų kokybės skyriui, prieš tai buvo šio universiteto Karjeros centro vadovė. Išrinktoji mokyklos direktorė yra edukologijos mokslų daktarė. Nuo 2006 iki 2014 metų ji taip pat dirbo Studijų kokybės vertinimo centre – vadovavo kelioms dešimtims su švietimo įstaigų darbo kokybe, švietimo vadyba, karjeros projektavimu ir profesiniu orientavimu susijusių projektų.

KMPMC yra didžiausia profesinio mokymo įstaiga Lietuvoje, joje mokosi beveik 4000 mokinių.

Daugiau informacijos:

http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/isrinkta-nauja-karaliaus-mindaugo-profesinio-mokymo-centro-vadove