Iškovotos prizinės vietos Kauno regiono stalo teniso varžybose! / 2019-01-10

2019 m. sausio 9 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro stalo teniso komanda, treniruojama Gretos Trofimovaitės, dalyvavo Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių 2018-2019 m. m. sporto žaidynių stalo teniso varžybose. Kiekvienais metais stebinantys savo pergalingais pasirodymais, jaunieji stalo tenisininkai sužibėjo ir šių metų varžybose!

II vieta – Karaliaus Mindaugo PMC vaikinų komanda: Vilius Naruševičius, Andrius Grigalavičius, Deividas Naudžiūnas, Linas Duoba!

III vieta - Karaliaus Mindaugo PMC merginų komanda: Viktorija Jankauskaitė, Ernesta Bliujūtė, Jurgita Balsiūnaitė!

II vieta – Vilius Naruševičius, asmeninėse stalo teniso varžybose!

III vieta – Viktorija Jankauskaitė, asmeninėse stalo teniso varžybose!

Anot stalo teniso komandos trenerės G. Trofimovaitės, dalyvavimas varžybose leidžia mokiniams pasitikrinti savo jėgas, pajusti tikrą varžybų dvasią ir netgi susipažinti su kolegomis iš kitų profesinių mokyklų. Pergalingi pasirodymai taip pat įkvepia siekti dar aukštesnių rezultatų. Su nekantrumu laukiame respublikinių Lietuvos profesinių mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybų, kuriose varžysis šiose regioninėse varžybose II vietas užėmę Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai.

Greta teigia, kad stalo tenisas ypač dinamiškas, greitos reakcijos ir išvermės reikalaujantis žaidimas. „Varžybose dalyvavusią komandą daugiausia sudaro mokiniai – būsimieji sporto klubo paslaugų darbuotojai bei vienas būsimasis apsaugininkas. Aktyvus sportavimas šių profesijų atstovams yra labai reikalingas, tad labai džiugu, kad jie noriai jungiasi į komandą ir atstovauja mūsų centrą. Žinoma, stalo teniso būrelyje visada yra laukiami visi mokiniai, kurie nori išmokti žaisti ypač smagų ir aktyvų žaidimą,“ – kviečia Greta ir visiems primena, kad norint gerai jaustis - būtina sveikai maitintis ir mankštintis!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija