Irma Baltrušaitienė: tarp stipriausių vizažistų pasaulyje (video) / 2017-10-25

I. Baltrušaitienė su modeliu Akvile Žirgulyte.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre makiažo subtilybes higieninės kosmetikos kosmetikėms atskleidžianti profesijos mokytoja Irma Baltrušaitienė savo profesionaliais darbai garsi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Prieš porą metų tapusi Europos čempione, šį rugsėjį  vizažistė sužibėjo Paryžiuje vykusiame pasaulio čempionate „OMC WORLD CUP PARIS 2017“. Nuotakos makiažo rungtyje užimta garbinga 4-oji vieta leido vizažistei iš Lietuvos papulti į stipriausių pasaulio vizažistų penketuką. 

Pasaulio čempionate dalyvavusiai I. Baltrušaitienei modelio įvaizdžio idėjas padėjo įgyvendinti profesionalų komanda. Suknelę pagal vizažistės užsakymą pasiuvo dizainerė Lina Narbutienė, papuošalus kūrė Simona Brazdžionytė, o šukuoseną – Karaliaus Mindaugo PMC kirpimo profesijos mokytoja, meistrė Irena Žinevičienė, kuriai pasauliniame konkurse atiteko ir atsakingas teisėjos vaidmuo.

Pasak I. Baltrušaitienės, dalyvavimas pasauliniame konkurse reikalauja daug pasiruošimo, treniruočių bei gero psichologinio nusiteikimo. „Geras vizažistas turi nuolat dėmėtis naujausiomis mados bei makiažų tendencijomis, matyti tai, kas vyksta pasaulyje, kokias tendencijas diktuoja aukštoji mada“, - pasakoja Irma. Smagiausia tai, kad vizažistė savo profesionalumu dalinasi su savo mokiniais, suteikia jiems tvirtus vizažo pagrindus. Kuo įdomi ši profesija ir ko reikia norint pasiekti aukštumų I. Baltrušaitienė kalba video reportaže.

Kviečiame žiūrėti!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija