IES sertifikatas: tarptautinis dokumentas apie išsilavinimą / 2017-10-18

Kviečiame pasinaudoti galimybe įgyti IES sertifikatą.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras yra sertifikuota švietimo įstaiga, kuriai suteiktas kvalifikuotos – „International Education Society (IES)“ – mokymo įstaigos ženklas.

IES – vienintelė Europoje bendrovė, kuri nuo 1997 metų sertifikuoja švietimo institucijas ir jų absolventams išduoda tarptautiniu mastu pripažįstamus sertifikatus. Sertifikavimo rezultatas yra reitingo nustatymas, kuris aiškiai deklaruoja institucijos ugdymo kokybės lygį.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui suteiktas IES sertifikatas reiškia, kad Centre vykdomos mokymo  programos yra patvirtintos Tarptautinės Švietimo Asociacijos ir kartu su šios asociacijos diplomais (IES) yra pripažįstamos ne tik Europos šalyse, bet ir JAV, Kanadoje, Australijoje ir Azijoje.

Šį sertifikatą gali įsigyti bet kuris Centro mokinys sėkmingai užbaigęs sertifikuotą mokymo programą. Dėl sertifikato užsakymo reiktų kreiptis į grupių auklėtojus, kurie suteiks daugiau informacijos apie IES sertifikatų išdavimo tvarką. Absolventai turi galimybę pasirinkti iš 16 skirtingų siūlomų kalbų į kurias jų sertifikatas gali būti išverčiamas.

Absolventas, užsisakęs IES sertifikatą, įgyja tarptautinį dokumentą apie savo išsilavinimą, kuris leidžia sėkmingai konkuruoti tarptautinėje darbo rinkoje. Įgyjami ženklūs konkurenciniai privalumai prieš tuos, kurie mokėsi nesertifikuotoje mokykloje.

Dėl platesnės informacijos apie IES sertifikatus kreipkitės į Centro raštinę el. paštu: rastine@kaupa.lt.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija