I-oji vieta masažuotojų meistriškumo konkurse / 2017-12-10

Sveikinimai!

Gruodžio 7 d. Zarasų žemės ūkio mokykloje vyko nacionalinis masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas. Jame tarp 16 dalyvių sužibėjo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinės. Sigita Čirgelytė tapo I-osio vietos laimėtoja, o Viktorija Lavinskaitė užėmė garbingą IV-ąją vietą.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų mokyklos mokinių praktinė užduotis buvo įvertinta aukščiausiu balu  iš visų dalyvavusiųjų. Aš Joms linkiu tik nesustoti, tobulėti ir tarnauti žmogui,“- mokinių pasiekimais džiaugiasi profesijos mokytoja Remigija Kazakevičienė.

Konkurso metu svečiai iš Rygos masažuotojų mokymo centro „SPA SCHOOL“ pravedė parodomąją programą profesijos mokytojams. Kol mokiniai sprendė testą, mokytojams buvo pravesta pamoka „Sveikatos išsaugojimo paslaptys“. Buvo skatinama atkreipti dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinama aktyviai leisti laisvalaikį ir sveikai gyventi.

Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir dėkojame visiems mokytojams, kurie negaili savo jėgų perduodant patirtį ir praktinius įgūdžius. 

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija