Grožio profesionalės demonstravo meistriškumą / 2018-10-25

Spalio 19-21 d. karališkajame „Esperanza Resort & SPA“ vyko tarptautinis kongresas visų grožio sričių specialistams. Tai buvo naujas, mūsų šalyje analogų neturintis projektas, skirtas kirpėjams ir plaukų stilistams, vizažo, blakstienų priauginimo, antakių dizaino bei manikiūro meistrams. Interaktyvaus bei informatyvaus kongreso metu seminarus vedė bene 50 geriausių savo srities grožio profesionalų iš Lietuvos bei užsienio.

Didžiuojames, jog šiame tarptautiniame kongrese savo meistriškumą demonstravo ir žiniomis dalinosi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro grožio profesionalės, profesijos mokytojos – Irena Žinevičienė ir Irma Baltrušaitienė.

Profesijos mokytoja, ekspertė, tarptautinės klasės teisėja Irena Žinevičienė tarptautiniame kongrese pristatė autorinę kolekciją „Ilgų plaukų šukuosenos su autoriniais pastižo priedais“. Meistrė kūrė originalias ilgų plaukų šukuosenas su pridėtinėmis plaukų detalėmis. „Pastižo elementai yra ypač populiarūs įvairiose šou programose, nes jų pagalba išgaunamos kreatyvios bei ryškios formos, tekstūros. Tai efektinga, originalu, sceniška,“ – pasakoja I. Žinevičienė. Po kolekcijos pristatymo meistrė sulaukė daug klausimų apie pastižo naudojimo galimybes, jų kūrimo subtilybes. Džiaugiamės, kad Centre rengiamos kirpėjos taip pat mokosi  gaminti pastižo gaminius ir taikyti juos šukuosenų modeliavime.

Šių metų pasaulio grožio čempionato „OMC WORLD CUP 2018“ aukso medalio laimėtoja, žinoma Lietuvoje vizažistė bei Karaliaus Mindaugo PMC profesijos mokytoja Irma Baltrušaitienė kongreso metu vedė seminarą „Kreatyvaus makiažo atlikimo technikos“, kurio metu atliko kūrybinį makiažą, demonstravo makiažo atlikimo technikas. Vizažistės I. Baltrušaitienės nuomone, geras vizažistas turi nuolat dėmėtis naujausiomis mados bei makiažų tendencijomis, matyti tai, kas vyksta pasaulyje, kokias tendencijas diktuoja aukštoji mada. „Stengiuosi išnaudoti kiekvieną tobulėjimo galimybę. Kongresas – puiki platforma ne tik pademonstruoti savo gebėjimus, bet ir pasimokyti iš kitų specialistų, atrasti naujus talentus bei pabendrauti su senais pažįstamais,“ – pasakoja I. Baltrušaitienė ir dėkoja Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentei Jolantai Mačiulienei už Lietuvoje skleidžiamą profesionalaus grožio idėją bei suteiktas galimybes tobulėti grožio meistrams.

Didžiuojamės, jok Karaliaus Mindaugo PMC dirba pasaulinio lygio meistrai!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

17201720172017201720172017201720172017201720172017201720