Gerumo akcijos metu pagaminti žaislai beglobiams gyvūnams / 2018-12-12

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gyvūnų priežiūros skyrius kiekvienais metais organizuoja įvairias gerumo akcijas prieglaudose gyvenantiems gyvūnams. Gruodžio 11 d. pasibaigė menesį trukusi gerumo akcija „Padėk keturkojui draugui“, kurios metu buvo renkamos pačios įvairiausios priemones, skirtos žaislų keturkojams draugams gamybai. Finalinę akcijos dieną Gyvūnų priežiūros skyriaus bendruomenė organizavo žaislų dirbtuves ir kūrė dovanas prieglaudų „Penkta koja“ ir „Katino svajonė“ gyventojams.

Mintis šiai kilniai akcijai kilo II kurso mokinėms Justei Kisieliūtei ir Sandrai Ivanovienei, kurios aktyviai savanoriauja ir teigia, kad gyvūnai žymiai labiau mėgsta ne pirktinius, o rankų darbo žaisliukus. Justė sako praktiškai tuo įsitikinusi, nes namie laiko du šunis, dvi kates, o kas įdomiausia, jog be šių gyvūnų namie dar gyvena jūrų kiaulytė, 4 papūgos, putpelė, amadinas, 3 afrikinės sraigės ir žuvytės! „Džiaugiuosi pasirinkusi profesiją, kuri susijusi su gyvūnais, nes tai mano gyvenimas ir didžioji aistra. Ateityje norėčiau specializuotis į dresūrą bei dirbti darbą susijusį su gyvūnais,“ – pasakoja Justė. Jos kolegė Sandra teigia, kad įgijusi profesiją norėtų stoti mokytis toliau ir užsiimti gyvūnų kirpimu. Labai smagu, kad savo įgūdžius galime pritaikyti dirbdamos su prieglaudos gyvūnais, nes ne tik tobulėjame pačios, bet ir padedame nuskriaustiems keturkojams,“ – džiaugiasi Sandra.

Gerumo akcijos „Padėk keturkojui draugui“ sumanytojai dėkoja visai Centro bendruomenei, kuri aukojo beglobiams gyvūnams. Primename, kad gyvūnų prieglaudos visada ieško aktyvių ir sumanių savanorių, kurie myli gyvūnus ir trokšta jiems padėti. Tiems, kas neturi galimybės laikyti keturkojo namuose, tai puiki proga kažkam padovanoti savo meilę. Savanoriaudami galite atrasti tikrą draugą, kuris taps gyvenimo pakeleivis ilgam!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1781178117811781178117811781