Geros naujienos iš sporto aikštelių / 2015-05-20

Sveikiname Centro vaikinų futbolo komandą su puikia pergale

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre (toliau – Centras) galima lavinti ne tik savo mąstymą ar dvasiškumą, bet ir skirti dėmesio sportui. Gerų naujienų sužinojome iš futbolo mylėtojų ir lengvosios atletikos žaidynių.

Mūsų Centro futbolo komanda laimėjo I-ąją vietą Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų mažojo futbolo varžybose. Sveikiname visus futbolo mylėtojus su pergale. „Centre futbolas gyvas ir labai smagu, kad kasmet vis daugėja norinčių sportuoti. O galimybė dalyvauti varžybose yra būdas įvertinti savo jėgas, taip pat – pabendrauti su kitų mokymo įstaigų mokiniais“, - sakė komandos treneris Rytis Rutkauskas.

Pasibaigus Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų 2014-2015 m.m. sporto žaidynių lengvosios atletikos varžyboms, kurias šį kartą buvo patikėta suorganizuoti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui, galima pasidžiaugti sportininkų pasiekimais:
Individualioje įskaitoje puikiai 400 m. bėgime ir rutulio stūmimo rungtyje pasirodė Dovilė Šneiderytė (SKO43 gr.), Čempione šuolio į tolį rungtyje tapo Ligita Vitkutė (SK041 gr.), o merginų estafetės 4x100 m. bėgikių komanda laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname merginų komanda, laimėjusią II-ąją vietą komandinėje įskaitoje.
1000 m. bėgime čempionu tapęs Dalius Cibulskas (SKO41 gr.) ir 100 m. bėgimo rungtyje prizinę vietą iškovojęs Deividas Jokubauskis maloniai nustebino ir pradžiugino trenerius.
Dar kartą sveikiname ir dėkojame merginų bei vaikinų komandoms gynusioms Centro garbę.