Floristo profesija: atrask ir pažink (video) / 2017-06-03

Tikriausiai sunkiai rastume progą, kuriai netiktų gėlės žiedas. Būtent jis dažniausiai gelbsti išreiškiant dėmesį, dėkingumą, susižavėjimą ar meilę. Tam, kad apsilankius gėlių salone, nepasimestume spalvų ir kvapų įvairovėje, gelbsti floristų konsultacijos ir paslaugos. Profesionalūs savo amato žinovai – tai dažniausiai floristikos amatą profesinėje mokykloje įgiję žmonės.

Du metus trunkantys profesijos mokslai daugeliui būsimųjų floristų tampa kietu riešutėliu, nes reikalauja visiško atsidavimo ir nuolatinio tobulėjimo. Paklausėme Karaliaus Mindaugo PMC florisčių, kas įdomiausia ir sudėtingiausia, siekiant išmokti šio amato.

Anot darbdavių, Lietuvos rinkai reikia šios srities profesionalų. Ieškoma floristų, kurie į savo amatą žvelgtų, kaip į meną, ieškotų naujų formų, kompozicijų, žengtų koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis. Tokius floristus siekia parengti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Floristikos skyrius. Kviečiame susipažinti su šia profesija iš arčiau. O jeigu susidomėjote, trokštate mokytis, Priėmimo komisija pasiruošusi suteikti visą Jus dominančią informaciją!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija