Floristikos skyriaus mokiniai papuošė Kauno miesto erdves / 2017-12-19

Papuoštas Lėlių teatras.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Floristikos skyrius kasmet plečia socialinių partnerių ratą. Atsiranda vis daugiau organizacijų norinčių bendradarbiauti ir kurti bendrus projektus.

Šiemet skyriaus mokiniai įspūdingomis rankų darbo balerinomis papuošė Kauno valstybinio muzikinio teatro eglutę. Ja džiaugiasi ne tik teatro svečiai, bet ir teatro bendruomenė. Baleto primarijus Nerijus Juška teigia, kad teatras tokios gražios eglutės dar niekada nėra turėjęs. Tai pats didžiausias komplimentas mokiniams, kurie jau antrus metus iš eilės kuria šventinę nuotaiką šiame teatre.

Šiemet Floristikos skyrius pradėjo bendradarbiauti su Kauno valstybiniu lėlių teatru. Kartu su profesijos mokytoja E. Pratapiene antro kurso mokinės papuošė šio teatro vitrinas. Dekorui buvo sukurti namukai ir juos supančios pusnys. Mokiniams idėja kilo pamačiusi premjerinio spektaklio  „Sniego senio sapnas“ plakatą.

Dirbant su šiuo projektu merginoms iškilo nemažai iššūkių, tačiau rezultatu teatro atstovai buvo labai patenkinti, o teatro dekoracijų kūrėjai džiaugėsi, kad merginų kurti namukai sukurti labai profesionaliai ir stilingai.

Floristikos skyrius nuolat puoselėja vieną svarbiausių vertybių – savanorystę. Šiemet pirmo kurso mokinės papuošė Kazio Griniaus slaugos ligoninės eglutes ir taip pradžiugino ligoninės gyventojus bei personalą.

Džiaugiamės, kad Floristikos skyriaus mokiniai gali kurti miesto šventinę atmosferą ir savo darbais džiuginti Kauno gyventojus bei jo svečius.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1492149214921492149214921492