Floristės dalyvavo ,,Pavasario mugė 2019“ / 2019-04-23

Balandžio 19 d. Vilkijos žemės ūkio mokykloje vyko ,,Pavasario mugė 2019“. Čia rinkosi amatininkai, prekybininkai, augalų augintojai bei visi norintys pademonstruoti savo vykdomas veiklas, pasidalinti patirtimi. Pristatyti floristikos amatą ir įgyjamus profesinius gebėjimus į šią mugę vyko ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokančios floristės.

Mokinės kartu su savo auklėtoja Živile Večerskiene kūrė kompozicijas, bendravo su mugės lankytojais, kvietė pasigaminti pavasarinį papuošimą. Mokinės tobulino ne tik kūrybinius savo gebėjimus, bet ir mokėsi bendrauti su klientais. Mugės metu taip pat vyko protmūšis. Džiugu, kad Karaliaus Mindaugo PMC komanda nurungė visas kitas dalyvavusias ir pelnė pergalę.

„Kurdamos įvairius gaminius siekiame nudžiuginti klientą, mugės metu mokinės labai džiaugėsi, kad jų darbai buvo pastebėti ir įvertinti. Džiaugiamės suteikta galimybe sudalyvauti ir plačiau paskleisti žinią, kokia nepaprastai įdomi ir graži yra floristo profesija,“ – teigia Ž. Večerskienė.

Karaliaus Mindaug profesinio mokymo centro informacija